ZDL BEŽIGRAD, KRŽIČEVA ULICA 10

V ambulanti za neopredeljene zavarovane osebe se bodo prednostno opredeljevali pacienti, ki so v enoti Bežigrad imeli nazadnje izbranega osebnega zdravnika in imajo v tej enoti tudi svojo zdravstveno dokumentacijo. Ambulanta prične delovati v ponedeljek, 30. 1. 2023, v POPOLDANSKI IZMENI od 14:00 do 18:00 ure.

Opredeljevanje pacientov bo potekalo sprotno ob njihovi obravnavi zaradi zdravstvenih težav
.

ORDINACIJSKI ČAS AMBULANTE ZA NEOPREDELJENE BEŽIGRAD 1

• ponedeljek: IZMENIČNO dopoldan od 7:30 – 11:30 ure / popoldan od 14:00 - 18.00 ure
  • torek: od 14:00 – 18:00 ure
  • sreda: od 7:30 – 11:30 ure
  • četrtek: od 7:30 – 11:30 ure
  • petek: od 14:00 – 18.00 ure

Naročanje na pregled je na telefonsko številko 01 3003 327  v ordinacijskem času ambulante.

Za splošna vprašanja glede ambulante za neopredeljene lahko pacienti pokličejo vsak delovnik med 9:00 in 11:00 uro v tajništvo enote, na telefon 01 3003 314.

Dodatne ambulante za neopredeljene se bodo v januarju in februarju odprle tudi v preostalih enotah ZD Ljubljana in v njih se bodo prednostno opredeljevali pacienti, ki so v teh enotah izgubili osebnega zdravnika. O pričetku odprtja preostalih ambulant in njihovem urniku bomo javnost sprotno obveščali.

Glede na število kadra, ki je na razpolago za delo v ambulantah za neopredeljene, sprva ne bomo mogli zagotoviti opredelitve vsem pacientom, ki so trenutno brez osebnega zdravnika. Ne glede na to pa bomo še vedno zdravstveno oskrbo zagotavljali vsem osebam, ki jo bodo potrebovali, in sicer v enotah, kjer so imeli osebnega zdravnika, torej v doslej že vzpostavljenih kroničnih, akutnih, administrativnih ambulantah in ambulantah za preveze ran. Vsem pacientom svetujemo, da recepte za kronično terapijo, napotnice za kontrolne preglede, naročilnice za medicinske pripomočke naročijo pravočasno (vsaj 10 dni pred iztekom), saj bodo administrativne storitve praviloma urejene v roku enega tedna od naročila in res vljudno prosimo, da to pacienti upoštevajo.