V Zdravstvenem domu Ljubljana bomo v ponedeljek, 3. 4. 2023, odprli 9. ambulanto za neopredeljene zavarovane osebe, in sicer v ZD Vič.

V ambulanti za neopredeljene zavarovane osebe se bodo prednostno opredeljevali pacienti, ki so v enoti Vič imeli nazadnje izbranega osebnega zdravnika in imajo v tej enoti tudi svojo zdravstveno dokumentacijo. Opredeljevanje pacientov bo potekalo sprotno ob njihovi obravnavi zaradi zdravstvenih težav. Naročanje na pregled je obvezno. Pacienti se lahko naročijo osebno ali pokličejo na telefonsko številko 01 2004 682 v ordinacijskem času ambulante.

ORDINACIJSKI ČAS AMBULANTE ZA NEOPREDELJENE ZD VIČ v prvem tednu delovanja bo:

• Ponedeljek: 7.30-11.30
  • Torek: 8.00-12.00
  • Četrtek: 14.30-18.30

V Zdravstvenem domu Ljubljana smo doslej vzpostavili 8 ambulant za neopredeljene zavarovane osebe: 2 v enoti Rudnik, 2 v enoti Šiška, 3 v enoti Polje in 1 v enoti Bežigrad. V teh ambulantah se je doslej skupno opredelilo nekaj več kot 4 tisoč ljudi.