Spoštovani uporabniki!

Glede na epidemiološko situacijo bo obravnava bolnikov v prostorih CPZOPD potekala nekoliko drugače kot pred epidemijo, zato vas prosimo za strpnost, razumevanje in tudi racionalnost pri potrebi do zdravstvene oskrbe.

Pogovor s terapevtko (zdravnico, psihologinjo) v ambulanti, bo možen samo na podlagi predhodnega naročanja in posveta z medicinskim osebjem (po telefonu ali osebno v razdeljevalnici nadomestnih zdravil).

• Na naročen termin pregleda pridite največ 5 minut pred terminom.
  • Do dve uri pred naročenim pregledom pokličite po telefonu in potrdite obisk.
  • Na vhodu v zdravstveni dom si boste razkužili roke.
  • Nadenete si zaščitno masko in jo imate nameščeno ves čas obravnave.
  • V prostorih zdravstvenega doma (tudi v ambulanti) je potrebno, da upoštevate osebno varnostno razdaljo vsaj 1.5 metra.

V času od 24.08.2020 do nadaljnjega bo center odprt samo v dopoldanskem času od 7.00 -13.00.

V petek, 23.10.2020, bo center zaprt.

Hvala za sodelovanje!

Osebje Centra