Spoštovani uporabniki!

Glede na epidemiološko situacijo bo obravnava bolnikov v prostorih CPZOPD potekala nekoliko drugače kot pred epidemijo, zato vas prosimo za strpnost, razumevanje in tudi racionalnost pri potrebi do zdravstvene oskrbe.

Pogovor s terapevtko (zdravnico, psihologinjo) v ambulanti, bo možen samo na podlagi predhodnega naročanja in posveta z medicinskim osebjem (po telefonu ali osebno v razdeljevalnici nadomestnih zdravil).

• Na naročen termin pregleda pridite največ 5 minut pred terminom.
  • Do dve uri pred naročenim pregledom pokličite po telefonu in potrdite obisk.
  • Na vhodu v zdravstveni dom si boste razkužili roke.
  • Nadenete si zaščitno masko in jo imate nameščeno ves čas obravnave.
  • V prostorih zdravstvenega doma (tudi v ambulanti) je potrebno, da upoštevate osebno varnostno razdaljo vsaj 1.5 metra.

Do nadaljnjega je center odprt samo v dopoldanskem času od 7.00 -13.00.

Ob ponedeljkih in sredah je center odprt od 13.30 do 17.00 ure samo za naročene.

OBVESTILO: V petek, 11. 11. 2022, bo center zaprt.

Hvala za sodelovanje!

Osebje Centra