Zdravnica Danijela Lapanja Kastelic, dr. med., spec., iz Zdravstvenega varstva šolskih otrok v enoti Center, je z 18.8.2019 prenehala z delom v ZD Ljubljana.

Pacienti lahko novo izbiro zdravnika opravijo pri enem od zdravnikov, ki še opredeljujejo v enoti Center ali pri prostem zdravniku v drugih enotah ZD Ljubljana.

Osebnega zdravnika za otroke do 15. leta starosti izberejo njegovi starši, varuh ali skrbnik, in sicer za otroke do 6. leta starosti v Zdravstvenem varstvu predšolskih otrok, za otroke od 6. do dopolnjenega 19. leta pa v Zdravstvenem varstvu šolskih otrok in mladine.

Zavarovane osebe starejše od 19 let si novega osebnega zdravnika izberejo v Zdravstvenem varstvu odraslih.

Informacije o zdravnikih prejmete v prostorih ZD Ljubljana in na spletni strani.