Spoštovani uporabniki storitev Zdravstvenega doma Ljubljana, spoštovani prebivalci Mestne občine Ljubljana!

Iskreno se vam zahvaljujemo, ker ste prepoznali resnost epidemiološke situacije, v kateri se nahajamo, z nami sodelujete in nam pri tem izkazujete tudi različne oblike pomoči, da bi olajšali delo našim zdravstvenim delavcem.

Prav tako se zahvaljujemo vsem zdravstvenim timom iz zdravstvenih domov v okolici Ljubljane, ki z nami sodelujete in nam pomagate pri reševanju aktualnih epidemioloških razmer.

Z upoštevanjem navodil, priporočil in ukrepov Nacionalnega inštituta za javno zdravje, Ministrstva za zdravje in Vlade Republike Slovenije za preprečevanje širjenja okužbe bolezni COVID-19 med prebivalstvom, nam omogočate delo s tistimi bolniki, ki našo pomoč resnično potrebujejo.

Prosimo vas, da še naprej sodelujete z nami ter upoštevate navodila, ki jih narekujejo trenutne okoliščine.

Vodstvo in zaposleni Zdravstvenega doma Ljubljana