Spoštovani zaposleni v Zdravstvenem domu Ljubljana!

Situacija, v kakršni se nahajamo v zadnjih tednih, je specifična za vse nas, še posebej za vas spoštovane sodelavke in sodelavci, ki ste pri svojem delu izpostavljeni dodatnim obremenitvam, ki terjajo od vas znatne napore in posebne delovne izzive.

Zavedamo se, da zaradi vašega dela v teh težkih in posebnih razmerah trpi tudi vaše življenje doma. Zato se še posebej zahvaljujemo tudi vašim svojcem oz. družinam, ki jim pripadate. V vodstvu bi želeli poudariti, da bomo naredili vse, kar je v naši moči in kar nam narekujejo pravila, da bi vaše delo na delovnih mestih potekalo čim manj moteno, čim manj obremenjujoče in predvsem varno.

Vsak od nas razume reakcijo posameznikov in skupin na otežene razmere. Pri tem pa bi želeli poudariti, da bomo v Zdravstvenem domu Ljubljana še naprej in z nezmanjšano intenzivnostjo vzdrževali visoko raven solidarnosti, osebne pomoči, razumevanja in vsega ostalega, kar tvori uspešno sodelovanje med našimi zdravstvenimi timi oz. zaposlenimi.

Veliko uspeha in ostanite zdravi.

Vodstvo Zdravstvenega doma Ljubljana