V Zdravstvenem domu Ljubljana pričenjamo z izvajanjem fizioterapije v vseh naših enotah, kjer poteka fizioterapevtska dejavnost. Obravnava pacientov bo prilagojena in bo potekala v skladu s posebnimi pogoji, ki preprečujejo širjenje okužbe s COVID-19, zato prosimo za strpnost in razumevanje.

V fizioterapiji bodo obravnavani samo pacienti brez znakov okužbe dihal in brez stikov z okuženimi s COVID-19.

Že naročene paciente obveščamo, da so njihovi termini obravnave preklicani in bodo o novem terminu pravočasno obveščeni.

Na naročeno fizioterapevtsko obravnavo prihajajte 5 minut pred predvidenim terminom, z nameščeno kirurško masko, ob vstopu si razkužite roke. Ves čas obravnave upoštevajte navodila fizioterapevta in se držite priporočil NIJZ za preprečevanje širjenja okužbe.