Z jutrišnjim dnem, 19. 5. 2020, ponovno odpiramo našo področno enoto ZD Rudnik, Rakovniška ulica 4.

V ZD Rudnik bomo zagotavljali zdravstveno varstvo odraslih, zobozdravstveno varstvo otrok in mladine ter zobozdravstveno varstvo odraslih. Zdravstveni varstvi predšolskih otrok ter šolskih otrok in mladine pa do nadaljnjega (predvidoma do konca avgusta) ostaneta v enoti Vič-Rudnik, Šestova ulica 10.

V ZD Rudnik še vedno delujeta ambulanti (za otroke in odrasle) za paciente okužene oz. s sumom na okužbo s COVID-19. Vse uporabnike storitev naprošamo, da dosledno upoštevajo smerokaze in navodila zdravstvenega osebja o načinu prihajanja v ZD.

V ZD ne prihajajte, če niste predhodno dogovorjeni. Na pregled se obvezno naročite preko telefona ali elektronske pošte vašega izbranega zdravnika/zobozdravnika.

Za vse dodatne informacije o urnikih dela izvajalcev se uporabniki storitev lahko obrnejo na hišno centralo ZD Vič, tel: 01 2004 500 ali na spletni urnik posameznega izvajalca.