V ZD Ljubljana opravljamo tudi samoplačniške odvzeme brisov za potrditev okužbe z virusom SARS-CoV-2. Za odvzem brisa je potrebno predhodno naročilo in plačilo. Cena odvzema brisa je 100 EUR.

Podatki za plačilo so sledeči:

Zdravstveni dom Ljubljana
Metelkova ulica 9
TRR: SI56 0126 1603 0921 845
SKLIC: SI 00 0030
Davčna številka: 80683568

Za odvzem brisa se morate predhodno naročiti na telefonski številki 031 619 359. Odvzem brisa boste opravili na vstopni točki Zdravstvenega doma Ljubljana, Metelkova ulica (makadamsko parkirišče nasproti Zdravstvenega doma Ljubljana – Center). Sistem drive-in omogoča odvzem brisa iz osebnega vozila.

Ob testiranju je obvezna priložitev fotokopije potrdila o plačilu, iz katerega morajo biti razvidni podatki plačnika ter v namenu ime in priimek testirane osebe, na podlagi katerega bomo naknadno izstavili račun.

Rezultate testiranja boste prejeli po navadni ali elektronski pošti.

Drive in sistem za odvzem brisov foto Katja Kodba

Drive-in sistem za odvzem brisov (foto: Katja Kodba).