V ZD Ljubljana opravljamo tudi samoplačniške odvzeme brisov za potrditev okužbe z virusom SARS-CoV-2. Za odvzem brisa je potrebno predhodno naročilo, za fizične osebe pa tudi predhodno plačilo. Cena odvzema brisa je 100 EUR.

Podatki za plačilo so sledeči:

Zdravstveni dom Ljubljana
Metelkova ulica 9
TRR: SI56 0126 1603 0921 845
SKLIC: SI 00 0030
SWIFT (BIC) KODA: BSLJSI2X
Davčna številka: 80683568

Za odvzem brisa se morate predhodno naročiti na telefonski številki +386 31 619 359. Odvzem brisa boste opravili na vstopni točki Zdravstvenega doma Ljubljana, Metelkova ulica (makadamsko parkirišče nasproti Zdravstvenega doma Ljubljana – Center). Sistem drive-in omogoča odvzem brisa iz osebnega vozila.

FIZIČNE OSEBE: Ob testiranju je obvezna priložitev fotokopije potrdila o plačilu, iz katerega morajo biti razvidni podatki plačnika ter v namenu ime in priimek testirane osebe, na podlagi katerega bomo naknadno izstavili račun.

PRAVNE OSEBE (PODJETJA): Podjetje naj predhodno pošlje naročilnico in seznam oseb na e-naslova korona.vt@zd-lj.si in fakturni@zd-lj.si. Vnaprejšnje plačevanje ni potrebno. Po opravljenem testiranju bomo izstavili račun, ki ga plačate naknadno.

Rezultate testiranja boste prejeli po telefonu v roku 24-48 ur. V kolikor uporabnik storitve potrebuje pisni izvid, to sporoči osebi, ki ga obvesti o izvidu.

Drive in sistem za odvzem brisov foto Katja Kodba

Drive-in sistem za odvzem brisov (foto: Katja Kodba).