V ZD Ljubljana opravljamo tudi samoplačniške odvzeme brisov za potrditev okužbe z virusom SARS-CoV-2. Za odvzem brisa je potrebno predhodno naročilo in plačilo. Cena odvzema brisa je 100 EUR.

Za odvzem brisa se je potrebno predhodno naročiti na telefonski številki 031 619 359. Odvzem brisa se opravi na vstopni točki Zdravstvenega doma Ljubljana, Metelkova ulica (makadamsko parkirišče nasproti Zdravstvenega doma Ljubljana - Center). Sistem drive-in omogoča odvzem brisa iz osebnega vozila.

Ob testiranju je obvezna priložitev fotokopije potrdila o plačilu.

Podatki za plačilo:
Zdravstveni dom Ljubljana
Metelkova ulica 9
TRR: SI56 0126 1603 0921 845
SKLIC: SI 00 0030
Davčna številka: 80683568

Podatki za plačilo so dostopni tudi na spletni strani www.zd-lj.si v rubriki Samoplačniške storitve.

Rezultate testiranja bodo uporabniki storitve prejeli po telefonu v roku 24-36 ur. V kolikor uporabnik storitve potrebuje pisni izvid, to sporoči osebi, ki ga obvesti o izvidu.

Drive in sistem za odvzem brisov foto Katja Kodba

Drive-in sistem za odvzem brisov (foto: Katja Kodba).