V ZD Ljubljana iščemo TRŽNIKA ZA PODROČJE ZDRAVSTVENIH STORITEV - samoplačniških zdravstvenih storitev, storitev Simulacijskega in Mediacijskega centra ZD Ljubljana ter medicine dela, prometa in športa. V svoje vrste vabimo osebo, ki ima izkušnje pri trženju ter razvite pogajalske sposobnosti, svoj osebni potencial pa želi izkoristiti tudi v mednarodnem okolju.

VAŠE NALOGE:
- skrb za obstoječe stranke ter iskanje novih strank na področju samoplačniških zdravstvenih storitev, storitev Simulacijskega in Mediacijskega centra ZD Ljubljana, storitev medicine dela, prometa in športa ter iskanje pokroviteljev/sponzorjev za konference,
- razvijanje in vzdrževanje odličnih odnosov s poslovnimi partnerji ter iskanje novih tržnih priložnosti,
- priprava predlogov za oglaševanje,
- priprava predlogov različnih zvrsti in vsebin poslovnega sodelovanja,
- priprava predlogov za sodelovanje s partnerji najvišjega poslovnega ranga
- priprava ponudb na omenjenih področjih,
- analiza trga zdravstvenih storitev.

KAJ PRIČAKUJEMO:
- usposobljeno osebo, z odličnimi pisnimi in komunikacijskimi sposobnostmi,
- usmerjenost k rezultatom in doseganje zastavljenih ciljev,
- dobre pogajalske, analitične in ustvarjalne sposobnosti za trženjske ideje,
- znanje tujih jezikov (angleščina, nemščina, hrvaščina…)
- dinamičnost, samoiniciativnost, proaktivnost, doslednost, zagnanost, iznajdljivost,
- odgovornost in natančnost pri delu,
- sposobnost timskega dela,
- poslovno urejenost,
- vozniški izpit B kategorije.

NUDIMO VAM:
- takojšnji pričetek dela,
- delo po pogodbi, plačilo skladno z dogovorom vezano na doseganje zastavljenih ciljev.

Prednost bodo imeli kandidati s poznavanjem tematike zdravstva oz. samoplačništva.

Vaše cenjene informativne ponudbe pričakujemo najkasneje do 31. oktobra 2020 na naslov Zdravstveni dom Ljubljana, Kadrovska služba, Metelkova ulica 9, 1000 Ljubljana, ali na e-naslov kadrovska.sluzba@zd-lj.si. Kandidati, ki bodo ustrezali pogojem, bodo po tem datumu povabljeni na razgovor, kjer bodo pridobili tudi vse dodatne informacije.