Obveščamo vas, da je zdravnica Suzana Makoter Pirc, dr.med., spec. s 3. 1. 2022 prenehala z delom v ZD Ljubljana Moste-Polje, enota Fužine.

Paciente, ki si v vmesnem času niso uspeli urediti izbire osebnega zdravnika pri družinski zdravnici Marjeti Puškarić, dr.med., spec. obveščamo, da bo možnost za izbiro novega zdravnika v ZD Fužine predvidoma v začetku aprila 2022, ko pričakujemo zaposlitev nove družinske zdravnice.

V primeru zdravstvenih težav, potrebe po zdravilih ali napotnicah se lahko obrnete na ZD Fužine, na telefon (01) 54 72 800, kjer vas bodo usmerili na ambulanto nadomestnega zdravnika v skladu z našim internim razporedom nadomeščanja. Pišete lahko tudi na e-naslov narocanje.marjeta.puskaric@zd-lj.si, ali pa na vhodu ZD Fužine izpolnite in oddate obrazec, v katerem navedete, kar potrebujete.

Za nastalo situacijo se opravičujemo in v vmesnem obdobju prosimo za razumevanje.