Enota Šiška, Derčeva ulica 5

Zobozdravstveno varstvo odraslih

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Ana.Carić, dr.dent.med. Marija Knific narocanje.ana.caric@zd-lj.si 01 5815 251
Maja Sentočnik, dr.dent.med. Branka Kupljenik narocanje.maja.sentocnik@zd-lj.si 01 5815 362
Špela Pustoslemšek, dr.dent.med. Irena Rakovec narocanje.spela.pustoslemsek@zd-lj.si 01 5815 255
Jernej Leben, dr.dent.med. Urška Bergant narocanje.jernej.leben@zd-lj.si 01 5815 367
Mateja Rožej, dr.dent.med. Iris Erman narocanje.mateja.rozej@zd-lj.si 01 5815 363
dr.Marko Vavpotič, dr.dent.med. Barbara Martinčič narocanje.marko.vavpotic@zd-lj.si 01 5815 253
Vida Štajduhar, dr.dent.med. Alenka Šeško narocanje.vida.stajduhar@zd-lj.si 01 5815 364
Barbara Šteher, dr.dent.med. Pavla Krilič narocanje.barbara.steher@zd-lj.si 01 5815 360
Tatjana Đoković, dr.dent.med. Špela Kržišnik narocanje.tatjana.đokovic@zd-lj.si 01 5815 308
Matjaž Molk, dr.dent.med. Katja Triller narocanje.matjaz.molk@zd-lj.si 01 5815 259

Zobozdravstveno varstvo otrok in mladine

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Urška Pevec, dr.dent.med. Barbara Hanžič narocanje.urska.pevec@zd-lj.si 01 5815 285
Damjana Sever, dr.dent.med. Marija Kaplan narocanje.damjana.sever@zd-lj.si 01 5815 269
Teja Gačnik, dr.dent.med. Milena Jolić narocanje.teja.gacnik@zd-lj.si 01 8515 369

Center za duševno zdravje

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Irena Logonder, dipl. defektolog-logoped Patricija Salkić narocanje.irena.logonder@zd-lj.si 01 5815 220
Fajdiga Bratina Špela, prof.spec. in reh.ped narocanje.spela.fajdiga-bratina@zd-lj.si    
Jordan Jasmina, univ.dipl.psiholog narocanje.jasmina.jordan@zd-lj.si    

Spec. ambulanta za otroško psihiatrijo

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Vesna Markič, dr.med.spec. Marjetka Štupica narocanje.vesna.markic@zd-lj.si 01 5815 306

Spec. ambulanta za otroško in preventivno zobozdravstvo / pedontolog

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Lidia Rahne, dr.dent.med.spec. Marjeta Žibert narocanje.lidia.rahne@zd-lj.si 01 5815 266

Spec. ambulanta za čeljustno ortopedijo /ortodont

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Alenka Krišelj,dr.dent.med.spec. Danijela Šešić narocanje.alenka.kriselj@zd-lj.si 01 8515 366

Spec. ambulanta za zobno protetiko

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Pavel Groznik, dr.dent.med.spec. Danijela Šešić, Sunčica Marušič narocanje.pavel.groznik@zd-lj.si 01 5815 251

Ambulanta za sladkorno bolezen

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Aleš Kovač. dr.med.spec. Manca Tekavčič narocanje.ales.kovac@zd-lj.si 01 5815 365
Mateja Bizjak Osredkar, dr.med.spec. Darja Kočnar narocanje.mateja.bizjak-osredkar@zd-lj.si 01 5815 268
Gaja Leban, dr.med.spec. / porodniška/ Marjana Eršte narocanje.gaja.leban@zd-lj.si  

Ambulanta za vodenje antikoagulacijskega zdravljenja

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Branka Štigl, dr.med.spec Marta Petrovčič 01 5815 345
Maja Androjna, dr.med.spec. Julijana Dobrajc Terzič    
Mojca Kovač, dr.med.spec Danica Gačnik    
Blanka Bradeško Kranjčevič, dr.med.spec. Katja Pirc    

Razvojna ambulanta

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Janja Drobež, dr.med.spec. Vlasta Klemenc Ilovar narocanje.janja.drobez@zd-lj.si 01 5815 334

Nevrofizioterapija

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Jožica Možina, psihologinja      
Vesna Hočevar, dipl.fizioter. Vesna Hočevar narocanje.vesna.hocevar@zd-lj.si 01 5815 305
Ema Gale, dipl.fizioter. Ema Gale narocanje.ema.gale@zd-lj.si 01 5815 335
Ena Blaževič, dipl.fizioter. Ena Blaževič narocanje.ena.blazevic@zd-lj.si 01 5815 305

Delovna terapija

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Danica Novak, dipl.del.terapevt Danica Novak narocanje.danica.novak@zd-lj.si 01 5815 219

Rentgenska diagnostika

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
/ / / /

Rentgensko slikanje zob

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Alenka Car, ing.rad Alenka Car narocanje.zrtg-sis@zd-lj.si 01 5815 246
Jasmina Arsovska, ing.rad.      
Sandra Matić, dipl. ing.rad.      

Rentgensko merjenje kostne gostote

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Romana Špetič, dipl.med.sestra Romana Špetič narocanje.mkg.sis@zd-lj.si 01 5815 314

Ultrazvočna diagnostika

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
       

Ultrazvočna preiskava trebuha

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
trenutno se ne opravlja      

Fizioterapija

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Mateja Raj Miloševič, dipl.fiziot. Mateja Raj Miloševič narocanje.fizio-sis@zd-lj.si 01 5815 271
Alenka Bohinc, dipl.fiziot.      
Nina Kavčič, dipl.fiziot.      
Mira Klančar, dipl.fiziot.      
Simona Kožar, viš.fiziot.      
Ada Ludvik, viš. Fiziot.      
Irena Omejec, dipl. fiziot.      
Ana Dolinar, dipl.fiziot. trenutno se ne opravlja    

Ambulanta za zobozdr. varstvo mladine na šolah

OŠ Koseze, Ledarska ulica 23

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Alja Kraigher Brumen, dr.dent.med. Jelka Velušček narocanje.alja.kraigher-brumen@zd-lj.si 01 518 50 15

OŠ M. Kranjec, Kamnogoriška ulica 35

IzvajalecOseba, zadolžena za čakalni seznamElektronski naslovTelefonska številka
Tadeja Merljak Pančur, dr.dent.med Slavka Burnik narocanje.tadeja.merljak-pancur@zd-lj.si 01 518 80 17