Zadnja sprememba: 4.11.2022

Spoštovani uporabniki naših storitev!

Seznam zdravnikov in zobozdravnikov, ki še opredeljujejo, je informativen, saj izkazuje stanje na določen dan. Podatki o zdravnikih in zobozdravnikih se namreč lahko dnevno spreminjajo zaradi morebitnih odhodov zdravnikov, novih zaposlitev ali v primeru, da ima določeni zdravnik že toliko opredeljenih zavarovanih oseb, da ni več dolžan opredeljevati novih. Podatke posodabljamo 1x mesečno. Hvala za razumevanje.

ZOBOZDRAVSTVENO VARSTVO ODRASLIH

LOKACIJAPRIIMEK IN IME
ZDL - BEŽIGRAD, Kržičeva 10 ANTOLIN ŽIVA, DVORNIK ANA, GORENC TEPINA SIMON, VIVODA SARA, GRČAR NINA
ZDL - BEŽIGRAD, PE Črnuče, Primožičeva 2 POPOVIĆ VOJISLAV
ZDL - BEŽIGRAD, na šoli: SŠTSOS, Ptujska 6 LEBAN MAJA
ZDL - CENTER, PE Kotnikova, Kotnikova 36 KOVAČEVIĆ ROBERT, ARTAČ META, RIHTER IVANA, TAVČAR URŠKA, USEINI SEFER, PAVLOVIĆ KRUNOSLAV, PINTAR PETRA, TAŠKOVSKA JASMINKA, VRESK JERNEJ
ZDL - MOSTE-POLJE, Prvomajska 5 BANOVIĆ GROZNIK ALEKSANDRA, KACIN MATIJEVIĆ ANA, KRUNIĆ IGOR, SIEGL ŠTANGELJ NATAŠA, BRATINA MATIJA
ZDL - MOSTE-POLJE, PE Polje, Cesta 30. avgusta 2 RUL DOBRILA, VONČINA MELE JULIJA, KNEŽIĆ VRANIĆ NATAŠA
ZDL - MOSTE-POLJE, PE Fužine, Preglov trg 14 VARGAZON MAJA, GLAVICA GORENC ŠPELA
ZDL - ŠENTVID, Ob zdravstvenem domu 1 VELKAVRH KIRN SIMONA, LEBEN MARKIČ ŠPELA
ZDL - ŠIŠKA, Derčeva 5 DRNOVŠEK VRHOVŠEK SABINA, CARIĆ ANA, SENTOČNIK MAJA, ŠTAJDUHAR VIDA, ŠTEHER BARBARA, VAVPOTIČ MARKO, ĐOKOVIĆ TATJANA
ZDL - VIČ-RUDNIK, Šestova 10 KUKANJA URŠKA, GRMEK EVA, PAJNIK LINA, ŠTERK MAJA, KUNAVER DANICA, ALJANČIČ MOJCA, KOBAL MATEJA
ZDL - VIČ-RUDNIK, PE Rudnik, Rakovniška 4 PIŠEK META, KAPLER BOŽIČ ERIKA

ZOBOZDRAVSTVENO VARSTVO OTROK IN MLADINE

LOKACIJAPRIIMEK IN IME
ZDL - BEŽIGRAD, Kržičeva 10 MARIANO BRILEJ ANDREA
ZDL - BEŽIGRAD, PE Črnuče, Primožičeva 2 JOVANOVIĆ LJILJANA
ZDL - BEŽIGRAD, na šoli: SGGOŠ, Dunajska 102 JERAS TEJA
ZDL - BEŽIGRAD, na šoli: SŠTSOS, Ptujska 6 LEBAN MAJA
ZDL - BEŽIGRAD, na šoli: Zavod za gluhe in naglušne, Vojkova 74 MRAVLJE ZIBELNIK STAŠA
ZDL - BEŽIGRAD, na šoli: Srednja vzgojiteljska šola in gimnazija MRAVLJE ZIBELNIK STAŠA
ZDL - CENTER, PE Aškerčeva, Aškerčeva 4 BERK JANJA, PELICARIČ ZORA, SAVŠEK ANASTAZIJA
ZDL - CENTER, na šoli: OŠ M. Vrhovnik, Gregorčičeva 16 KOS IRENA
ZDL - CENTER, na šoli: OŠ Prule, Prule 13 ZUPANČIČ MODIC KARMEN
ZDL - CENTER, na šoli: OŠ Vodmat, Potrčeva 1 JEREB PIŠLJAR ŠPELA
ZDL - CENTER, na šoli: OŠ Prežihov Voranc, Prežihova 8 KOSEM ANDREJA
ZDL - MOSTE-POLJE, Prvomajska 5 ILIĆ ALEKSANDRA, ČAMPA BLAŽ, MEZE ŠKRABA HELENA
ZDL - MOSTE-POLJE, PE Polje, Cesta 30. avgusta 2 PERHAVEC URŠKA, ZOGOVIĆ MARIJA
ZDL - MOSTE-POLJE, na šoli: OŠ J. Moškrič, Jarška 34 ŠKRABLIN TANJA
ZDL - MOSTE-POLJE, na šoli: OŠ B. Jakca, Nusdorferjeva 10 ČERNAČ SABINA
ZDL - ŠENTVID, Ob zdravstvenem domu 1 PINTARIČ MAROLT ANJA, GRDIŠA TEA, VELKAVRH KIRN SIMONA
ZDL - ŠIŠKA, Derčeva 5 PEVEC URŠKA
ZDL - ŠIŠKA, na šoli: OŠ Koseze, Ledarska 23 KRAIGHER BRUMEN ALJA
ZDL - ŠIŠKA, na šoli: OŠ Miška Kranjca, Kamnogoriška cesta 35 MERLJAK PANČUR TADEJA
ZDL - VIČ-RUDNIK, Šestova 10 FAJDIGA KOBAL DORIS, DANILOVSKA NINA, LAZAR TATJANA